Program Kantor Wymiany Walut
AS-Soft Ruda Śląska 41-706 Ruda Śląska tel. 602 753 760

Program dla kantoru


Program dla Kantoru DemoAktualizacja "Program Kantor"

Firma AS-Soft zaleca uaktualnienia programu ze względu na zmiany przepisów prawa oraz zmian funkcjonalności programu jak również usunięcie wad/błędów w programie. Jeżeli użytkownik nie posiada aktualnej wersji prosimy o tym poinformować firme AS-Soft.
Cena aktualizacji (zwane dalej "Aktualizacje") programu przez Internet + Pomoc techniczna za rok kalendarzowy 2018 wynosi 150.00 Pln + 23 %VAT/stanowisko. Aktualizacje zaleca się wykupić rok po zakupie programu (tj. od daty wystawienia faktury sprzedaży programu). Po uiszczeniu opłaty zostanie wystawiona faktura VAT. Wykupienie "Aktualizacji" automatycznie przedłuża czas ważności licencji o kolejny rok. W przypadku większej ilości stanowisk lub działalnosci kantorowej, która nie stanowi podstawowej/głownej działalności stosowane są rabaty. Rabaty uzgadniane są indywidualnie. Aktualizacje coroczne nie są obowiązkowe.
Nr Rachunku

11 1050 1331 1000 0090 6867 7468

Nazwa Banku:
ING O. w Rudzie Śląskiej
Odbiorca:
Adam Siedlaczek Zakład Usług Komputerowych AS-Soft
41-706 Ruda Śląska
ul.Ignacego Kaczmarka 124
Cena aktualizacji (zwane dalej "Aktualizacje") programu przez Internet + Pomoc techniczna za rok kalendarzowy 2018 wynosi 150.00 Pln +23% VAT . Aktualizacje zaleca się wykupić rok po zakupie programu (tj. od daty wystawienia faktury sprzedaży programu). Wykupienie "Aktualizacji" automatycznie przedłuża czas ważności licencji o kolejny rok.
Uwaga Licencja obejmuje zawsze pięć lat od czasu wykupienia ostatniej aktualizacji lub pięć lat od daty sprzedaży programu, warunki te dotyczą również innych producentów programów jeżeli licencja/dokument sprzedaży nie określa warunków licencji inaczej.
Cena aktualizacji przewiduje dostęp do aktualnej wersji programu, pomocy w rozwiązywaniu problemów w programie kantor. Cena obejmuje assystę techniczną poprzez e-mail/telefon. Cena nie obejmuje przyjazdu do klienta, cena w/w dotyczy tylko i wyłącznie asysty dla programu Kantor Wymiany Walut firmy AS-Soft. Firma AS-Soft zastrzega sobie prawo do odmowy udostępnienia nowszych wersji programu Kantor oraz uzyskania pomocy techniczej użytkownikom w przypadku braku wykupionych "Aktualizacji". W sytuacjach wątpliwych prosimy o kontakt z firmą AS-Soft.
Powrót do Strony o Programie Kantor Wymiany Walut    :

FORMULARZ AKTUALIZACJI PROGRAM KANTOR 2018
 Aktualizacja Kantor/xKantor         Nowy użytkownik Kantor/xKantor

  Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualizacji lub zamówienia programu Kantor/xKantor (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."


Valid HTML 4.0 Transitional